Tuesday, November 2, 2010

Halloween in Metrotown - Meeting with Eliza

W niedzielę, zaraz po Halloween, spotkałam się z Elizą w Metrotown w Burnaby. Metrotown to ogromne centrum handlowe, z kinem, restauracjami i tysiącem sklepów. Podczas Halloween urządzono tam konkurs wycinania dyń, w którym wzięli udział bardzo utalentowani artyści. Całość można było obserwować, a wyrzeźbione dynie były przez parę dni wystawione na pokaz w centrum.

Podczas Halloween w Metrotown odbywało się urządzone z myśla o dzieciakach "Trick or Treat'ing" czyli "Cukierek albo Psikus". Każdy ze sklepów przygotował kosze ze słodyczami i przebrane dzieciaczki biegały od sklepu do sklepu zbierając łupy. Do tego wszędzie można było spotkać przebranych ludzi z obsługi sklepu, z którymi można było sobie cyknąć zdjęcia. Dzieciaczki były poprzebierany na różne sposoby, wszystkie wyglądały bardzo słodko i zabawnie.
Halloween w Metrotown było ogromnym sukcesem, pojawił się wielki tłum ludzi, poprzebieranych i entuzjastycznie nastawionych do święta. Wszędzie pełno dekoracji i powicinanych dyń.. do tego przyprawiająca o dreszcze muzyka płynąca z głośników.. niesamowity klimat :)


Kiedy już napatrzyłyśmy się na Halloweenowe kostiumy i dekoracje, wybrałyśmy się na kawkę do Tim Hortons i pobiegać po sklepach. Eliza jest świetnym kompanem do sklepowych wycieczek :)

No comments:

Post a Comment